Brygadzista/inżynier

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Brygadzista/inżynier
Nr oferty:StPr/17/2600
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach 7:00-15:00.
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Józefów 2D, 97-400 Józefów, tel.: 0603 59 90 69
Wymagane wykształcenie: średnie techniczne, kierunek budownictwo lub wyższe techniczne, kierunek budownictwo
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami budowy, pracą sprzętu, dostaw materiałów, itp. bieżące rozliczanie materiałów, pracy sprzętu, pracy brygad, robót podwykonawców, kontrolowanie postępu i jakości prac, obmiarowanie.
Nazwa pracodawcy: Firma Usł.-Handl. "ELGAR" Ireneusz Lipiński
Kontakt z pracodawcą: Ireneusz Lipiński; tel.: 0603599069 email:
Kalendarium
Listopad 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS