Koordynator do spraw utrzymania czystości

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Koordynator do spraw utrzymania czystości
Nr oferty:StPr/17/2566
Kategoria oferty: Oferta pracy dla niepełnosprawnych pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: Praca w godz 8.00-16.00
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Grota-Roweckiego 21, 97-400 Bełchatów, tel.: 608-409-840, 632-21-81
Wymagane wykształcenie: średnie
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B

(staż: 0.00)

Predyspozycje:Komunikacja ustna/ komunikatywność, Podstawowe posługiwanie się komputerem: znajomość pakietu MS Office, umiejętność korzystania z Internetu i poczty elektronicznej
Wymagane dokumenty: cv, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:kordynacja i zarządzanie pracami serwisu sprzątającego, przygotowywanie zamówień, wydawanie środków czystości, prace biurowe
Nazwa pracodawcy: Przeds. Usługowe "ROKA" Zakład Pracy Chronionej - A. I. Kantorski
Kontakt z pracodawcą: Dariusz Komorowski; tel.: 608-409-840 email:
Kalendarium
Listopad 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS