Introligator

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Introligator
Nr oferty:StPr/17/2557
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godz. 7-15
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Krasowa 3C, 97-438 Rusiec, tel.: 510-178-211
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie zawodowe techniczne
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:zainteresowania techniczne
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Obsługa maszyn drukarskich.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: DRUKARNIA ARMMI ROMAN GRABARZ
Kontakt z pracodawcą: Roman Grabarz; tel.: 0510178211 email:
Kalendarium
Listopad 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS