Magazynier - operator wózka widłowego

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Magazynier - operator wózka widłowego
Nr oferty:StPr/17/2522
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Wolnych miejsc pracy:15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca od poniedziałku do piątku w godz.:7-15, 15-23, 23-7
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: ul. Przemysłowa 10, 97-410 Kleszczów, tel.: 044-739-17-57
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:KIEROWCA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH

(staż: 0.00)

Wymagane dokumenty: CV (pracodawca zapewnia dojazd z Bełchatowa do firmy; możliwość uczestnictwa w szkoleniach, pracę w młodym zespole)
Inne Wymagania:odpowiedzialność, samodzielność, zdolności organizacyjne, osobie zatrudnionej firma organizuje szkolenie, uprawnienia na wózki mile widziane UDT
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Dostarczanie komponentów do działu produkcji, prowadzenie składowania komponentów do produkcji i produktów gotowych zgodnie z zasadami magazynowania i wewnętrznymi procedurami firmy, prowadzenie przyjęć towarów zgodnie z przyjętymi standardami, wykonywanie operacji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania magazynu, przeprowadzanie inwentaryzacji w magazynie, czuwanie nad poprawnymi działaniem narzędzi i sprzętu znajdującego się na wyposażeniu magazynu, wykonywanie i kontrola zwrotów produkcyjnych, weryfikacja i prawidłowe prowadzenie dokumentacji magazynowej.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: Colep Polska Sp. z o.o.
Kontakt z pracodawcą: Justyna Jędrysiak; tel.: 44 739-17-94 email: justyna.jedrysiak@colep.com
Kalendarium
Listopad 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS