Przedstawiciel handlowy

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Przedstawiciel handlowy
Nr oferty:StPr/17/2500
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Dodatkowe informacje: praca w godzinach 8:00-16:00
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów, tel.: 796221660, 32-7500620
Wymagane wykształcenie: średnie
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B

(staż: 0.00)

Umiejętności:DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY

(staż: 2.00)

Język obcy:angielski

Predyspozycje:Podstawowe posługiwanie się komputerem: znajomość pakietu MS Office, umiejętność korzystania z Internetu i poczty elektronicznej, Planowanie i organizacja pracy własnej
Wymagane dokumenty: cv - kontakt e-mailowy na adres email: praca@proautomatic.pl .
Inne Wymagania:umiejętność obsługi komputera - praca w edytorze tekstu i arkuszu kalkulacyjnym, mile widziana znajomość języka angielskiego, konieczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży: automatyka, hydraulika, pneumatyka min. 2 lata, umiejętność systematycznego pozyskiwana nowych klientów z wyznaczonego terenu, samodzielne organizowanie sobie pracy, umiejętne zarządzanie sobą w czasie i realizowanie wyznaczonych celów.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Praca w charakterze przedstawiciela handlowego na miasto Bełchatów firmy PRO AUTOMATIC Sp. z o.o. Przedstawiciel handlowy - automatyka, hydraulika, pneumatyka. Zarządzanie oddziałem firmy (biura handlowego). Po okresie próbnym utworzenie biura handlowego w mieście Bełchatów. Możliwość pracy w swoim miejscu zamieszkania. Pozyskiwanie nowych klientów, spotkania z klientami. Raportowanie sprzedaży. Dbanie o dobre kontakty z klientami. Praca w programie pakiecie Office (Word, Excel). Tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów. Dbanie o dobry wizerunek firmy. Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz szkolenia. Umowa na okres próbny po okresie próbnym umowa o pracę na stałe.
Nazwa pracodawcy: PRO AUTOMATIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kontakt z pracodawcą: Dawid Świadek; tel.: 796 221 660 email: praca@proautomatic.pl
Kalendarium
Listopad 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS