Inżynier budownictwa

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Inżynier budownictwa
Nr oferty:StPr/17/2487
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach 7:00-15:00.
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Warszawa i cały kraj
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Typ wykształcenia:budowlane
Kierunek wykształcenia:budownictwo
Uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B

(staż: 0.00)

Wymagane dokumenty: cv, św. ukończenia szkoły wyższej
Inne Wymagania:min. 2 lata doświadczenia zawodowego jako inżynier budowy, kierownik budowy, mile widziane uprawnienia budowlane,
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Nadzór nad budową jako kierownik budowy
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: "KROSBUD" Sp. z o. o.
Kontakt z pracodawcą: Alina Rosół-Lauk; tel.: 446339157 email: alina.krosbud@krosbud.com
Kalendarium
Listopad 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS