Płytkarz

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Płytkarz
Nr oferty:StPr/17/2437
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach 7.00-15.00
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: praca na terenie województwa łódzkiego, tel.: 600811149
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Umiejętności:MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY

(staż: )

Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:umiejętności: znajomość wykonywania prac związanych z malowaniem , położeniem płytek , K-G.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Wykonywanie prac malarskich, K-G, położenie płytek
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: WIK-BUD Maziarz Katarzyna
Kontakt z pracodawcą: Jarosław Maziarz; tel.: 600-811-149 email:
Kalendarium
Październik 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS