Wychowawca świetlicy

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Wychowawca świetlicy
Nr oferty:StPr/17/2425
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach: 9:00-17:00
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Lipowa 5, 97-400 Bełchatów
Wymagane wykształcenie: wyższe magisterskie, kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Wymagane dokumenty: cv
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Sprawowanie opieki nad uczniami w świetlicy szkolnej.
Nazwa pracodawcy: Edyta Jabłońska Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Kontakt z pracodawcą: Ewa Stanisławska; tel.: 600754520 email:
Kalendarium
Październik 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS