Pracownik biurowy

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pracownik biurowy
Nr oferty:StPr/17/2193
Kategoria oferty: Oferta stażu dla bezrobotnych
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Dodatkowe informacje:
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów
Wymagane wykształcenie: średnie
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:komunikatywność, obsługa komputera - pakiet Office - szczególnie Excell
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:Przyjmowanie zleceń telefonicznych i osobistych od klientów, wydawanie dywanów, obsługa kasy fiskalnej, prowadzenie zestawień zleceń, ustalenie "trasy odbioru" dywanów bezpośrednio z domu klienta, utrzymanie w czystości biura, rozliczanie zleceń (obrót pieniędzmi), zaopatrzenie w materiały biurowe, materiały do pralni (metki, płyny), przyjmowanie, rejestrowanie poczty. Godziny odbywania stażu od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.
Nazwa pracodawcy: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Kontakt PUP: Doradca klienta; tel.: 044-6314068,69,65,71,75,66
Kalendarium
Wrzesień 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS