Specjalista ds. zakupów

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Specjalista ds. zakupów
Nr oferty:StPr/17/2189
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach 8-16
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Wieluńska 12A, 97-438 Rusiec, tel.: 0502522700
Wymagane wykształcenie: wyższe
Język obcy:rosyjski

(w mowie: biegły; w piśmie: biegły)

Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zaangażowanie, znajomość pakietu MS Office
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:analiza rynku i ofert konkurencji,tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, pozyskiwanie nowych klientów, realizacja planów zakupowych.
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: P.P.H.U. " KAMPOL"
Kontakt z pracodawcą: Krzysztof Łuźniak; tel.: 502-522-700 email:
Kalendarium
Wrzesień 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS