Doradca klienta

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Doradca klienta
Nr oferty:StPr/17/1962
Kategoria oferty: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę
Wolnych miejsc pracy:6
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje: praca w godzinach: pon-pt 6.00-14.15, 10.00-15.15, 13.00-21.15, sob:6.00-21.15, niedz. 8.00-20.15.
Zmianowość: trzy zmiany
Miejsce wykonywania pracy: Leroy Merlin w Bełchatowie, ul. Armii Krajowej 9, 97-400 Bełchatów.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Wymagane dokumenty: cv - miejsce kontaktów kandydatów z pracodawcą - Sklep Leroy Merlin w Bełchatowie, ul. Armii Krajowej 9, punkt informacyjny (tam należy składać CV) lub e-mail: amichalska633@leroymerlin.pl
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:bezpośrednia sprzedaż i obsługa Klienta odpowiadając na indywidualne potrzeby i doprowadzając do zwiększenia jego satysfakcji i lojalności.
Nazwa pracodawcy: OŚRODEK DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NORBERT-ADR SPÓŁKA ZO.O.
Kontakt z pracodawcą: Aleksandra Michalska; tel.: 573-300-455 email: amichalska633@leroymerlin.pl
Kalendarium
Sierpień 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS