Pomocnik magazyniera

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska:Pomocnik magazyniera
Nr oferty:StPr/17/1758
Kategoria oferty: Oferta pracy dla niepełnosprawnych pozyskana przez Urząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Dodatkowe informacje:
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Czapilniecka 146 A, 97-400 Bełchatów, tel.: 661-773-370
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Wymagane dokumenty: cv
Inne Wymagania:możliwość wykonywania pracy fizycznej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:prace magazynowe związane z ustawianiem towaru
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: "ALTI PLUS" SPÓŁKA AKCYJNA
Kontakt z pracodawcą: Barbara Gębalska; tel.: 661-773-370 email:
Kalendarium
Lipiec 2017
PnWtŚrCzPtSoNd

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS