Test wiedzy i sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w formacjach mundurowych


Marzysz o służbie w polskiej Policji? Zmierz się więc z testami, które przeprowadzane są podczas procedury naboru do służby w formacjach mundurowych.

Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie, Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie zapraszają wszystkich zainteresowanych podjęciem służby w formacjach mundurowych do przystąpienia do kompleksowej procedury testowej, złożonej z testów  wiedzy i sprawności fizycznej oraz warsztatów psychologicznych.

Darmowy sprawdzian zostanie przeprowadzony w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie oraz w Powiatowym Centrum Sportu w dniach 27 i 28 kwietnia bieżącego roku, zgodnie z wymogami określonymi treścią  rozporządzenia MSW z dnia 18 kwietnia 2012 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji (Dz. U. poz. 432 oraz z 2013 r. poz. 1663).

Podczas procedury testowej wszyscy zainteresowani zmierzą się z testem wiedzy składającym się z 40 pytań. Zakres sprawdzianu obejmuje wiedzę o funkcjonowaniu władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej oraz bezpieczeństwa publicznego. Uczestnicy wezmą również udział w warsztatach psychologicznych oraz teście sprawności fizycznej, polegającym na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód na czas. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowo zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Współorganizatorami oraz partnerami wydarzenia są: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie, Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie, Akademia Profilaktyki Społecznej Akademii Nauk, Akademickie Biuro Karier, Biuro ds. współpracy z otoczeniem społeczno – gospodarczym SAN oraz studenckie Koło Naukowe Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji.

Aby wziąć udział w procedurze testowej należy wysłać zgłoszenie udziału na adres: wspolpraca@spoleczna.pl do dnia 21 kwietnia 2017 r. (podając imię i nazwisko, e-mail oraz numer telefonu)

Szczegółowych informacji na temat testu udziela Pan kom. mgr Sławomir Szymański: sszymanski@spoleczna.pl

 

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Pobierz: PLAKAT

 
Urząd pracy
Kalendarium
Grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
  • ePUAP
  • ZUS
  • RIS
  • PFRON
  • EURES
  • EFS
  • PSZ
  • MPiPS